• Privatumo politika

  1. Bendra informacija
  Bendrija „Aušra”, įmonės kodas: 191490458,
  Bendrijos interneto svetainė: https://www.sb-ausra.lt


  2. Kokius asmeninius duomenis mes renkame ir kodėl tai darome
  2.1. Komentarai
  Komentarų rašymo paslauga tinklapyje neaktyvuota, tuo asmeninių duomenų rinkimas eliminuotas.

  2.2. Failai
  Įkeldamas nuotraukas į tinklalapį, bendrijos internetinės svetainės administratorius vengia įkelti jas su išsaugotais vietovės duomenimis (EXIF GPS).

  2.3. Kontaktų formos
  Jūsų patogumui, kad nereiktų rašyti elektroniniu paštu, tiesiog užpildote minimalią kontaktų formą. Privalomas yra elektroninio pašto laukas. Patikrinus, ar jis yra veikiantis ir gavus teigiamą atsakymą, žinutė atsiunčiama mums. Kontaktų formoje Jūsų duomenys nėra saugomi. nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims.

  2.4. Slapukai (angl. cookies)
  Daugelis naršyklių yra nustatytos taip, kad automatiškai priimtų slapukus. Slapukus naudojame minimaliai, tik Jūsų patogumui. Kokius slapukus įrašome, galite peržiūrėti savo naršyklėje:

  • „Google Chrome“ – https://support.google.com/
  • „Firefox“ – https://support.mozilla.org/
  • „Internet Explorer“ – http://windows.microsoft.com/
  • „Safari“ – http://help.apple.com/

  Mūsų naudojami slapukai:

  • PHPSESSID – standartinis slapukas, naudojamas vartotojo sesijai sukurti;
  • __cfduid – CloudFlare apsaugos slapukas, taikomas atskiriems klientams identifikuoti ir pritaikyti saugumo nuostatas kiekvienam klientui;
  • _ga – statistikos slapukas, nustato vartotojo apsilankymo tikslus;
  • _gat – statistikos slapukas, naudojamas užklausoms valdyti;
  • _gid – statistikos slapukas, vartotojams atskirti;

  2.5. Iš kitų tinklalapių įkeltas turinys
  Šiame tinklalapyje gali būti iš kitų tinklalapio įkelto turinio (pavyzdžiui, video, paveikslėliai, tekstas ir pan.). Tokio įkelto turinio peržiūra ir veiksmai su juo šiame tinklalapyje prilygsta apsilankymui tuose tinklalapiuose, iš kurių turinys yra įkeltas. Šie tinklalapiai gali rinkti duomenis apie jus, naudoti slapukus (angl. cookies), trečiųjų šalių sekimo paslaugas ir stebėti jūsų veiksmus su įkeltu turiniu, įskaitant atvejus, kai turite paskyrą ir esate prisijungęs prie tų tinklalapių.

  2.6. Statistika
  Besilankant svetainėje, Jūsų įrenginyje naudojama naršyklė automatiškai atsiunčia ir tam tikrus duomenis įrašo į sisteminį registracijos žurnalą: IP adresą, užklausos datą ir laiką, nuorodos adresą, naudojamą programinę ir aparatinę įrangą. Šių duomenų mes nerenkame, tai tik statistiniai duomenys leidžiantys mums suprasti svetainės aktyvumo periodus


  3. Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis
  Prieigą prie Jūsų asmeninių duomenų turi tik asmenys, privalantys tvarkyti asmens duomenis savo užduotims atlikti, t. y. valdybos nariai, revizorius, apskaitininkas bei tinklo administratorius. Šie asmenys laikosi slaptumo įsipareigojimo. Dalindamiesi asmens duomenimis su kitais jų gavėjais, nurodytais asociacijos Asmens duomenų apsaugos taisyklių 8 dalyje, užtikriname, kad dalijamės jais tik tam, jog įvykdytume šioje privatumo politikoje nurodytus tikslus ir kad tam turime teisinį pagrindą.


  4. Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis
  Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus jūsų asmeninius duomenis, kuriuos jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir panaikinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu. Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.


  5. Jūsų teisės
  Jei jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie jus, įskaitant ir tuos, kuriuos mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes panaikintume visus mūsų turimus jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.


  6. Kur mes siunčiame Jūsų duomenis
  Informacija apie subjekto duomenis nėra nei renkama nei teikiama, nei kaip nors prieinama trečiosioms šalims


  8. Kaip mes saugome Jūsų duomenis
  Svetainėje naudojamas SSL sertifikatas, užtikrinantis perduodamų duomenų originalumą ir jų vientisumą bei leidžiantis identifikuoti tikrąjį svetainės (domeno) savininką. Jūsų asmens duomenys tvarkomi atsakingai ir saugiai. Asmens duomenų saugumo ir tvarkymo priemonės nustatomos atsižvelgiant į rizikas, kurios kyla tvarkant asmens duomenis. Tvarkydami asmens duomenis, įgyvendiname teisės aktuose nustatytas duomenų apsaugos technines ir organizacines priemones, skirtas apsaugoti jūsų tvarkomus asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, pakeitimo, praradimo, sugadinimo ar sunaikinimo, o taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.


  9. Kokius automatinius sprendimus ar profiliavimą mes atliekame naudodami Jūsų duomenis
  Mes neatliekame jokių automatinių sprendimų ar profiliavimo. Mūsų svetainė neteikia jokių paslaugų, vertinančių svetainės vartotojų duomenis ir pagal juos priimančių sprendimus automatiškai, ar paslaugų, apjungiančių vartotojų duomenis ir sukuriančių kiekvienam jų interesų profilį.

 • s.b. „Aušra“
 • s.b. „Aušra“
 • s.b. „Aušra“
 • s.b. „Aušra“
 • s.b. „Aušra“